Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва), който победи с 2:1 при визитата си на Тосно в среща от петия кръг на руската Премиер лига.

Българският национал беше близо до гол в 9-ата минута, но Давид Юрченко изби удара му. В 11-ата минута гредата спаси домакините след силен шут на Александър Головин.

През първата част двата тима така и не успяха да си вкарат гол, а малко след почивката гостите поведоха с гол на Оланаре (49) след пас на Чалов. Заболотний (56) изравни след асистенция на Галиулин, но Алан Дзагоев (62) отново възстанови преднината на „армейците”, възползвайки се от подаване на Фернандес.

До края на мача ЦСКА (Москва) не допусна изненади и след спечелените три точки има вече 9 в актива си, заемайки четвърта позиция във временното класиране. Тосно е 12-и с 3 точки.