Българският национал Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва) и записа асистенция в срещата с Терек, която завърши с категорична победа на московчани с 4:1. Сейду Думбия се разписа на два пъти, а останалите голове бяха дело на Тошич и Игнашевич. За гостите от грозни точен бе Аилтон.

Срещата започна перфектно за домакините, които поведоха още в 9-ата минута. Георги Миланов центрира чудесно към Думбия, който с глава реализира.

До почивката резултата набъбна до 4:0, след като последователно се разписаха Тошич, Ибнашевич и отново Думбия.

През второто полувреме домакините намалиха темпото и това доведе до попадение за Терек. Негов автор бе Аилтон в 72-ата минута.

В класирането ЦСКА (Москва) е на 4-о мнясто с 30 точки, 6 по-малко то лидера Зенит. Терек пък е на предпоследно място с едва 9 точки.

На 10 ноември (неделя): Рубин – Краснодар, Кубан – Волга

КЛАСИРАНЕ: 1.Зенит 36, 2.Локомотив (Москва) 33, 3.Спарта (Москва) 33, 4.Динамо (Москва) 29, 5.ЦСКА (Москва) 27 и др.