Георги Миланов изигра силен мач за ЦСКА (Москва), но тимът направи равенство 1:1 като домакин на Краснодар в мач от 8-ия кръг на руското първенство.

Българският национал беше титуляр за "армейците", като остана на терена до 87-ата минута, когато беше заменен от Натхо.

Домакините поведоха в резултата още в 3-ата минута, когато точен бе Ласина Траоре. Четвърт час след началото на мача резултатът беше вече 1:1.  Фьодор Смолов изравни за гостите, оползотворявайки подаване на бившия футболист на Левски Жоаозиньо.

До края на мача ЦСКА се опита да стигне до победен гол, но такъв така и не падна.

"Армейците" заемат второ място във временното класиране с актив от 18 точки. Краснодар е на 5-а позиция с 12 пункта.