Динамо Букурещ с Георги Миланов в състава победи Оцелул на Милен Желев с 3:1 като домакин в мач от 26-ия кръг в елита на Румъния.

Миланов, който утре има рожден ден, изигра 83 минути за Динамо, докато защитникът Желев престоя само през първото полувреме на терена.

Денис Политич даде аванс на Динамо в 3-ата минута, но Оцелул изравни чрез Александру Поп, който бе точен от дузпа в 17-ата минута. До края на първото полувреме домакините излязоха отново напред в резултата. Еди Гнахор се разписа в 34-ата минута. Хаким Абдала сложи край на спора, след като реализира отсъдената в полза на Динамо дузпа в 81-ата минута.

След този успех Динамо Букурещ се отлепи от дъното, като вече се намира на 15-то място с 22 точки в актива си, докато Оцелул е на 11-та позиция с 31.