Националът Георги Пеев игра цял мач при победата на Амкар (Перм) като домакин над Криля Советов с 2:1 в мач от 21-ия кръг на руската Премиер лига. Другите българи в състава на Амкар – Захари Сираков и Мартин Кушев, не взеха участие в двубоя.

В 15-ата минута домакините от Амкар поведоха с 1:0. Георги Пеев стреля към вратата, вратарят Лобос отби и притичалият Ристич откри резултата. В 45-ата минута гостите изравниха след попадение на Савин. В 48-ата минута Амкар стигна до победното 2:1, след като същият футболист - Савин, този път вкара в грешната врата и донесе трите точки за домакините. При автогола на Савин дейно участие отново имаше Пеев, който напредна отдясно, подаде към Топчу в наказателното поле, но Савин я отклони в собствената си врата.

След изиграването на първия мач от 21-ия кръг Амкар излезе над зоната на изпадащите и вече заема 13-а позиция с 21 точки, колкото има и 14-ия Сатурн. Криля Советов е предпоследен с 16 точки, на последно място е Сибир с 12./БЛИЦ