В двубоя от група "В” двата отбора изиграха сравнително равностойни първи 45 минути, като германците имаха повече положения, но за сметка на това финландците контролираха топката и владееха инициативата. През второто полувреме Германия успя да стигне до два гола в рамките на две минути. В 59-та след центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на Финландия най-съобразителен се оказа Хьоведес, който засече топката и я прави във вратата на Якола. Само две минути по-късно в 61-та при добра контраатака Кедира подаде на Йозъл, който напредна и изведе на празна вратата Дежага, който направи резултата 2:0. След тази победа Германия има 4 точки, а Финландия отпада, след като има две загуби и нито една точка. /БЛИЦ