Германия взе с 2:1 гостуването си на Босна и Херцеговина. Мачът беше от третия кръг в Група 3 на Лига А на Лигата на нациите.

Дениз Ундав даде аванс на Бундестима в 30-ата минута, а шест по-късно удвои. Домакините върнаха интригата в 71-вата минута с гол на легендата Един Джеко, който обаче бе недостатъчен за точката.

След този успех Германия остава едноличен лидер в групата с актив от 7 точки, Босна и Херцеговина е дъното със само една.

Унгария и Нидерландия завършиха 1:1.

Роланд Шалай откри за домакините в 32-ата минута, а Дензъл Дъмфрис (82) спаси "лалетата" с изравнително попадение.

Срещата ще се запомни с куриозна ситуация преди почивката, в която беше замесен Доминик Собослай, както и с изгонването на клубния му съотборник в Ливърпул Върджил ван Дайк.

Нидерландия е с 5 на второто място. Унгария е с 2 пункта.