Ливорно и Модена завършиха 1:1 в мач от 38-ия кръг на италианската Серия “Б”. Българският нападател Андрей Гълъбинов игра цялата среща за домакините. Пабло Граноче откри за Модена още в 8-ата минута, а Емерсон изравни в 53-ата. Гълъбинов се отличи само с няколко сериозни пропуска.

Ливорно се изкачи на осмо място във временното класиране с 54 точки и запази шансовете си за участие в плейофите за влизане в елита.

Валери Божинов също започна като титуляр за своя Тернана при загубата от Фрозиноне с 0:1. Нашият национал остана на терена до 54-ата минута, когато беше заменен от Чераволо. Единственото попадение заби Артуро Луполи (7). Тернана е 16-и с 44 точки и е само на две от зоната на изпадащите.