Агенция БЛИЦ ще даде възможност на своите читатели да гледат шест от най-интересните футболни срещи днес. Ще започнем в 15:10 часа с контролната среща между Бразилия и Япония, която ще се играе в Полша.

Ще продължим със световната квалификация на българския национален отбор с Чехия от 21:00 часа в Прага. 45 минути по-късно започва и другата среща от нашата Група “В”, в която Италия приема Дания. Ще ви предоставим картина и от този мач.

В Берлин е една от най-интересните срещи от програмата на днешните световни квалификации. Германия е домакин на Швеция в 21:45 часа. Четвърт час по-късно Англия гостува на Полша, а по същото време е и перлата в днешните мачове – европейският и световен шампион Испания играе с Франция на “Висенте Калдерон” в Мадрид.