ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

ПАОК загуби с 1:4 у дома от Олимпиакос в дербито на 23-ия кръг  на гръцкото футболно първенство.

Кирил Десподов започна като титуляр за солунския гранд и остана на терена през цялата среща. Българинът започна много надъхано и получи жълт картон след четвърт час игра заради груб фаул.

Франсиско Наваро изведе Олимпиакос напред в 39-ата минута, но десет по-късно Десподов изравни (1:1). Българинът овладя топката след рикошет и отправи удар от границата на наказателното поле, който попадна в долния десен ъгъл.

Олимпиакос поведе отново в 54-ата след изстрел от дистанция на Даниел Поденсе.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

След четвърт час игра Десподов стигна до топката след щастлив рикошет, но шутира над напречната греда.

Олимпиакос реши всичко в 83-ата след попадение за 3:1 на Аюб Ел Кааби, озовал се непокрит в наказателното поле.

Мароканецът сложи точка на головото шоу в 90-ата минута, когато достигна до отбита топка за крайното 4:1 в полза на гостите.

ПАОК слезе на второ място в класирането на точка зад лидера АЕК. Олимпиакос пък е на четвърта позиция на 4 точки зад Десподов и компания.