Кремонезе претърпя поражение с 0:1 от Тернана у дома в мач от 33-ия кръг във второто ниво на италианския футбол - Серия "Б". Българският национал Валентин Антов отново беше титуляр и остана на терена до края на срещата.

Домакините от Кремонезе поведоха още в 13-ата минута чрез Франк Цаджут. Три минути по-късно обаче Тернана успя да изравни, след като Андреа Фавили се възползва от асистенцията на Гастон Перейро, за да опъне мрежата зад Джанлука Саро - 1:1.

Играчите на Тернана осъществиха пълния обрат в шестата минута на добавеното време, когато Филипо ди Стефано шокира защитата на Кремонезе.

Тимът на Валентин Антов остава на третото място във временното класиране на Серия "Б" с актив от 59 точки, като изостава на 5 точки от втория Комо. Тернана пък се намира на 15-ата позиция с 36 точки.

В друг мач, който се изигра по същото време, Фералпизало и Козенца завършиха 2:2, а младежкият ни национал Димо Кръстев остана неизползвана резерва за домакините.