Италианският шампион Наполи сложи край на серията си от три поредни мача без победа и в мач от 20 кръг на Серия „А“ записа домакински успех с 2:1 над Салернитана след обрат.

Антонио Кандрева откри резултата за „морските кончета“ в 29-ата минута, а Матео Политано изравни в добавеното време на първата част с точно изпълнение на дузпа. Амир Рахмани донесе победата на Наполи в шестата минута на добавеното време на мача.

С този успех тимът от Неапол събра актив от 31 точки и излезе на шесто място в класирането. Салернитана е на последната 20-а позиция с 12 точки.

В друг мач от деня Дженоа направи нулево домакинско равенство с Торино. „Грифоните“ са 12-и с 22 точки, докато „биковете“ заемат 10-а позиция с 28 т.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!