Златан Ибрахимович изигра последния си мач за ПСЖ и вкарадва гола за триумфа на тима му над Олимпик (Марсилия) с 4:2 във финала за Купата на Франция.

Парижани направиха дубъл доказвайки, че този сезон са абсолютен хегемон във Франция, а шведът се раздели по най-добрия начин с отбора си, отбелязвайки пореден гол.

Златан бе точен в 47-ата минута от дузпа, за да направи резултата 2:1 за своя отбор. Преди това Блайзе Матуиди откри за парижани още в 3-ата минута, а Флориан Таувин изравни в 12-ата.

След гола на Ибра, Едисон Кавани направи 3:1 в 57-ата минута, а Ибра отбеляза и от игрово положение в 67-ата.

В 87-ата минута Мичу Бачуаи направи загубата за Олимпик по-поносима с гол във вратата на парижани.