Университатя (Крайова), който се подвизават Радослав Димитров, Христи Златински и Апостол Попов, се добра само до равенство 3:3 в домакинството си на Виторул от 7-ия кръг на шампионския плейоф в Румъния. Това равенство на практика сложи край на надеждите на Университатя да се пребори за титлата този сезон.

Срещата бе истински спектакъл за феновете. Гостите поведоха чрез Чикаладу в 14-ата минута, но до края на полувремето домакините направиха пълен обрат до 2:1 с точни изстрели на Митрица в 23-ата и Балуца в 45-ата минута.

В началото на второто полувреме обаче Виторул наниза два бързи гола чрез Ганеа в 46-ата и 55-ата минута и докара нещата до 2:3.

В 57-ата минута отново Балуца бе точен за домакините и така оформи крайното 3:3.