Със седем гола приключиха тазвечершните срещи от група А на Лигата на конференциите.

В Турция местният Истанбул Башакшехир се справи с 3:1 с Хартс с попадения на Юсуф Ндайишимийе в 4-ата минута, Сердар Гюрлер в 33-ата и Беркан Йозджан в 65-ата. Натаниъл Аткинсън вкара почетен гол за шотландците в 90-ата минута за крайното 3:1.

По същото време в Латвия Фиорентина се справи с РФС с 3:0. Антонин Бара откри в 7-ата минута, Артур Кабрал направи 2:0 в 45-ата, а в продължението Рикардо Сапонара оформи крайния резултат. Гол на домакините бе отменен заради засада в 80-ата минута.

Така Истанбул Башакхехир печели групата и се класира за 1/8-финалите на Лигата на конференциите, докато Фиорентина ще се бори за тази фаза на турнира срещу един от останалите на трето място в Лига Европа.