Играй БЛИЦ ГЕЙМ 2 - ТУК!

Арсенал вкара цели пет попадения на ПСЖ, които не бяха в оптималния си състав, в приятелска среща от турнира "International Champions Cup", печелейки с 5:1 на "Национален стадион" в Сингапур.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Срещата започна прекрасно за "артилеристите", които бяха символичен домакин. Те поведоха в 13-ата минута чрез Месут Йозил, който отбеляза след хубава асистенция на Обамеянг.

Второто попадение в срещата дойде чак в 60-ата минута, когато се разписа Кристофър Нкуку от дузпа, която бе отсъдена за нарушение на Колашинац срещу Уеа.

В 67-ата минута Александър Лаказет, който влезе като резерва, отбеляза нов гол за Арсенал - 2:1.

Четири минути по-късно отново французинът бе точен след асистенция на Роб Холдинг - 3:1.

В 87-ата минута именно Роб Холдинг отбеляза нов гол за Арсенал, правейки 4:1, а в добавеното време Нкетия оформи крайното 5:1 в полза на английския тим.

След два дни ПСЖ ще играе с Атлетико (Мадрид), a на 1 август Арсенал се изправя срещу Челси.

Арсенал: Лено, Белерин, Мустафи, Сократис, Коласинак, Елнени, Гендузи, Иуоби, Мхитарян, Йозил, Обамеянг
(след почивката влязоха: Мартинес, Рамзи, Лаказет, Холдинг, Чеймбърс, Смит-Роуи, Мкетиа, Нелсън, Майтланд-Найлс, Уилок)
ПСЖ: Буфон, Мбе Со, Жоржен, Риман, Нсоки, Диара, Нкунку, Рабио, Бернед, Туфики, Уеа