Лионел Меси се завърна в игра след лечение на контузия и отбеляза гол при равенството 2:2 на Интер Маями срещу Колорадо Рапидс от среща от редовния сезон на американската МЛС.

Рафаел Наваро откри за Колорадо точно преди почивката. Меси влезе като резерва на полувремето и в 58-ата минута изравни резултата. С гол на Леонардо Афонсо „чаплите“ обърнаха развоя на мача, а Коул Басет оформи крайното 2:2 две минути преди края.

Лео Меси пропусна последните четири мача на Интер заради контузия на бедрото, а до момента има 6 гола и 2 асистенции в 6 мача от началото на сезона.

Интер Маями е на второ място в Източната Конференция с 12 точки, Колорадо е на осми на Запад с 9 точки. На 11 април „чаплите“ гостуват на мексиканския Монтерей в Шампионската лига на КОНКАКАФ, а три по-късно играят със Спортинг Канзас Сити в първенството на МЛС.