Голям бой между играчи съпътства двубоя между лидера в първенството на Аржентина Сан Лоренсо и местния съперник Уракан (1:1) в двубой от 6-ия кръг на шампионата.

Матиас Кокаро даде аванс на Уракан в 20-ата минута, но Сан Лоренсо изравни в 4-ата минута на добавеното време на първата част чрез Джалил Елиас.

Мачът на „Естадио Томас Адолфо Дуко“ протече спокойно, но в добавеното време се стигна до масово сбиване между играчи на двата отбора.

В него най-активни бяха Фернандо Тобио и Патрисио Писаро от Уракан и Науел Бариос и Агустин Гиай от Сан Лоренсо. Затова и се наложи на главният съдия Факундо Фигероа да показва червени картона и тези четирима играчи бяха изгонени, за да може двата отбора да приключат мача с по 9 души.