Голям скандал се завихри в Украйна след двубоя между Узгород и Кремин от местната втора дивизия (2:0).

Футболистът на гостите Витали Бойко (номер 18) прикова вниманието в 65-ата минута, след като се зарадва на второто попадение на съперника. На кадрите се вижда как вдига триумфално ръце, докато играчите на съперника се радват.

В страната веднага заподозряха играча, че може да е част от схема за уреждане на мачове, а основание за това е миналото на тима от Узгород, който в момента се разследва за съмнителни мачове в миналото.

Самият Бойко беше попитан за странната си реакция след мача и обясни, че не се е зарадвал, а се е ядосал и затова е размахал ръце. Той допълни, че той и съотборниците му са пътували 20 часа с автобус за мача и оправда грешките в защита с умора.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)