Гранада и Майорка направиха 2:2 в отложен мач от 13-ия кръг на Примера дивисион. Тимовете трябваше да доиграят пред празни трибуни на "Лос Карменес" 30 минути от прекратения на 20 ноември мач. Тогава двубоят завърши в 60-ата минута при 2:1 за домакините, като срещата беше прекратена заради хвърлен предмет по резервния съдия. Виктор Касадесус бе открил резултата в полза на балеарците в 24-ата минута, но попадения на Гилерме Сикейра в 54-ата минута и Карлуш Мартинс в 58-ата минута дадоха аванс на андалуския тим.

След подновяването на мача днес (от 60-ата минута) бързо гостите от Майорка изравниха. В 64-ата Иниго Лопес събори Томер Хемед и потърпевшият реализира от дузпа за 2:2. До края на мача така и не паднаха нови голове и се стигна до подялба на точките.

След равенството Гранада остава на 12-а позиция с 16 точки, а балеарците са 14-и с 15 пункта.