Сарагоса и Гранада завършиха 0:0 в последен мач от 27-ия кръг в Примера дивисион. Скучната среща отчая феновете по трибуните на “Ла Ромареда”. Головите положения пред двете врати почти липсваха, а ремито не устройваше съперниците, които са здраво са замесени в битката за оцеляване.

Като цяло гостите изглеждаха по-добрият тим на терена, а техните атаки бяха и по-смислени и опасни. Най-чистото положение беше в 20-ата минута, когато Одион Игало стреля опасно с глава. Топката обаче се отби от гредата. След почивката преобладаваше предпазливостта в действията на футболистите, които се плашеха да не сгрешат. При единствената си по-свястна атака домакините можеха щастливо да поведат в 66-ата минута. Централният защитник на Гранада Микел Рико върна нескопосано една топка и едва не си заби автогол. В последния момент вратарят Тоньо показа завиден рефекс и изби над гредата. Това е десета поредна среща за Сарагоса без победа.

ИСПАНИЯ ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 27 КРЪГ
08.03.13
22:30 ч.
Бетис – Осасуна 2:1
1:0 Хорхе Молина (19), 1:1 Франсиско Силва (74), 2:1 Рубен Кастро (79)
09.03.13
17:00 ч.
Райо Валекано – Еспаньол 2:0
1:0 Алехандро Домингес (9), 2:0 Пити (77)
09.03.13
19:00 ч.
Валядолид – Малага 1:1
0:1 Мартин Демикелис (8), 1:1 Манучо Гонсалвеш (41)
09.03.13
21:00 ч.
Барселона – Депортиво (Ла Коруня) 2:0
1:0 Алексис Санчес (38), 2:0 Лионел Меси (88)
09.03.13
23:00 ч.
Майорка – Севиля 2:1
1:0 Алехандро Алфаро (16), 1:1 Алваро Негредо (60), 2:1 Алехандро Алфаро (66)
Селта – Реал (Мадрид) 1:2
0:1 Кристиано Роналдо (61), 1:1 Яго Аспас (63), 1:2 Кристиано Роналдо (72-дузпа)

ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ