Последният в класирането на Примера дивисион Гранада продължава без победа от началото на сезона, а само благодарение на късмета записа домакинска точка в 11 кръг, когато направи 1:1 срещу Депортиво (Ла Коруня).

Флорин Андоне даде аванс на гостите от Ла Коруня в 64-ата минута, когато се разписа при контраатака. Девет минути преди края Гранада стигна до изравнителен гол. Вратарят на Депортиво Пжемислав Титон не се намеси добре при ниско центриране на Давид Ломбан и топката след рикошет в тялото му влезе във вратата.

Така тимът от Ла Коруня записа второ поредно равенство и четвърти мач без победа, за да събере актив от 10 точки и да заеме 16-о място. Гранада е на последната 20-а позиция с 4 точки.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!