Шотландският гранд Рейнджърс прекъсна серията си от 15 победи за първенство, след като завърши 1:1 при гостуването си на предпоследния Мъдъруел в мач от 24-ия кръг на местната Висша лига.

В 21-ата минута Кол вкара за Мъдъруел, а Рейнджърс стигна до ремито след попадение на Седрик Итен с 72-ата минута, когато останаха сериозни съмнения, че 24-годишният швейцарец е бил в засада.

За последно отборът от Глазгоу направи 1:1 при гостуването на Хибъниън на 20 септември 2020 година. Освен тези две равенства воденият от легендата на Ливърпул Стивън Джерард тим има само още едно равенство – 0:0 при гостуването на Ливингстън на 16 август. Това са трите мача, в които Рейнджърс не спечели от началото на сезона, в който има 21 победи и води с 21 точки на върха пред Селтик.