Спартак (Москва) и Ивелин Попов направиха нова грешна стъпка в руската Премиер лига. В мач от 25 кръг „червено-белите“ направиха домакинско 2:2 с предпоследния Мордовия.

Българският национал Ивелин Попов изигра цял мач за Спартак и получи жълт картон в 77-та минута.

Гостите откриха първи резултата в 42-та минута чрез Сергей Самодин. Само три минути след почивката обаче домакините се върнаха в срещата с гол на Салваторе Бокети.

Десет минути по-късно Спартак вече водеше в резултата след попадение на Куинси Промес. Радостта на домакините беше само за четири минути, тъй като Мордовия спечели точката благодарение на Евгени Луценко.

По този начин Спартак остава на седма позиция в класирането с 38 точки, а Мордовия - на предпоследното 15-то място с едва 18 пункта.