Големият грешник на Ливърпул от финала на Шампионската лига срещу Реал (Мадрид) – Лорис Кариус, направи гаф и при дебюта в новия си отбор Бешикташ.

25-годишният германец премина при „черните орли“ от Ливърпул във вторник, а в неделя изигра първи си мач за отбора. Това стана при равенството 1:1 като гост на Бурсаспор.

Раян Бабел даде аванс на Бешикташ в 51-ата минута и гостите бяха на път да спечелят, когато четири минути преди края дойде изравнителното попадение на Диафра Сако, при което Кариус не беше никак невинен.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Германецът излезе да пресреща центриране отляво, но се оказа да около метър зад Сако, който изпревари пазача си и прати топката в празната врата.

Мачът от четвъртия кръг на турската Суперлига беше белязан и от инциденти, при които фенове на Бурсаспор хвърляха предмети от трибуните по играчите на Бешикташ.