Байерн (Мюнхен) претърпя втора поредна загуба от италиански гранд. След като преди дни "баварците" загубиха с катастрофалното 0:4 от Милан, днес те допуснаха поражение с 0:2 и от Интер. Срещата бе част от турнира International Champions Cup, играна в Сингапур.

В герой за "нерадзурите" се превърна Едер, който реализира и двете попадения в мача. Той откри резултата в 9-ата минута, когато засече с глава центриране отдясно. В 30-ата минута бразилецът повтори упражнението и донесе успеха за своя тим.

Байерн: Улрайх (68 - Хофман); Рафиня (46 - Фридъл), Хумелс (46 - Хави Мартинес), Алаба, Ф. Гьотце; Дорш, Толисо (46 - Ренато Санчес); Коман, Хамес (46 - Мюлер), Рибери (33 - Пантович); Левандовски (69 - Винцхаймер)

Интер: Ханданович; Д’Амброзио, Скриняр, Миранда, Нагатомо; Кондогбия, Валеро (66 - Галярдини); Кандрева (66 - Биабини), Жоао Марио (68 - Брозович), Перишич; Едер (50 - Габигол)