Златан Ибрахимович се превърна в антигерой за ПСЖ в домакинството на Сент Етиен. Парижани отстъпиха с 1:2, а шведът си изпроси директен червен картон в 70-ата минута и остави отбора си с човек по-малко.

Домакините доминираха през първата част, но така и не стигнаха до попадение. Малко след почивката мачът започна да се превръща в кошмар за тях. Първо Сако си вкара автогол, а в 70-ата минута Ибрахимович бе пратен от съдията под душовете.

Дори и с човек по-малко ПСЖ се хвърли да обръща резултата, но това им изигра лоша шега. При поредната контраатака Аубамеянг успя да увеличи аванса на Сент Етиен на 2:0.

До края парижани тотално натикаха съперника в наказателното му поле, но силите им стигнаха само до почетно попадение дело на Хоару.

С успеха Сент Етиен се изкачи до четвъртото място с 18 точки, на четири от лидера ПСЖ.