Златан Ибрахимович спаси ПСЖ от издънка в Лига 1. Шведът вкара и двата гола за победата 2:1 над Нанси в мач от 28-ия кръг на Лига 1. Ибра се разписа в рамките на само три минути - между 59-ата и 62-ата, след като преди това Бенжемн Муканджо бе открил резултата за гостите през първата част. Това бе първият случай, в който ПСЖ успя да спечели мач от шампионата, в който бе изоставал. Гостите могат да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка от "Парк де Пренс", тъй като на два пъти гредата помогна на парижани. ПСЖ остава на лидерска позиция с 57 точки - на пет от втория Лион, който обаче е с мач по-малко. Ибрахимович вече има 24 гола в Лига 1 и е убедителен лидер сред реализаторите в шампионата./БЛИЦ