Българският национал Илиан Илиев-младши се появи на терена за Аполон Лимасол при зрелищното равенството 2:2 в гостуването на Пафос от кипърското първенство. Българинът влезе на терена в 84-ата минута, когато неговият отбор губеше с 1:2. Изравнителното попадение падна в 96-ата минута, когато точен бе Камасас.

Иначе домакините от Пафос поведоха в 3-ата минута, когато точен бе Жаиро. Аполон изравни от дузпа в 49-ата чрез Шахар, а Пафос поведе отново в 69-ата минута след попадение на Наме, преди да се стигне до изравнителния гол на Аполон.

През декември Илиан Илиев-младши записа 3 мача, като във всички бе резерва. Най-много време той игра срещу Омония, когато влезе на почивката, а от началото на годината българинът игра минута на 2 януари срещу Неа Саламис и десетина минути срещу Пафос.