Българският национал Илиан Илиев-младши записа първа победа в гръцкото първенство, след като Кифисия записа домакински успех с 2:1 над Атромитос в мач от 3 кръг на Суперлигата.

Илиев започна като титуляр и остана на терена до 82-ата минута, когато отстъпи мястото си на бившия гръцки национал Сотирис Нинис. Огниен Ожегович даде аванс на Кифисия в 38-ата минута. Това се случи само минута, след като Атримотис остана с човек по-малко заради червения картон на Лорънс де Бок.

Антонис Папасавас покачи на 2:0 в 69-ата минута, а едва в последната минута аржентинският защитник Лукас Асеведо се разписа за гостите.

Успехът помогна на Кифисия да напусне дъното на класирането и да се изкачи на седма позиция с 3 точки. Атромитос остана на дъното без спечелен актив от началото на сезона.