Илиан Илиев-младши получи контузия в рамото при загубата на своя Кифисия с 1:2 при гостуването на Волос от 9-ия кръг на гръцкото първенство.

Халфът бе титуляр, но бе изваден от игра на полувремето, като се очаква медицинските прегледи да покажат какво е състоянието му.

Волос поведе в резултата в 22-ата минута с гол на Факундо Бертолио. В 72-ата минута Кифиас останаха с 10 души на терена след втори жълт картон на Лука Капан. Три минути след това домакините удвоиха резултата с попадение на Милош Делетич.

Все пак, гостите върнаха гол в 83-ата минута, когато се разписа Огньен Озегович, но направилият асистенция към него Матеус Барбоса Сантос получи втори жълт картон минута след това и ликвидира шансовете на тима да се бори за точка.

Илиан Илиев-младши и компания са 10-и във временното класиране със 7 точки, докато Волос отлепи от дъното и излезе на 13-а позиция с 5 точки в актива си.