Кайзерслаутерн загуби с 0:1 като гост на Санкт Паули в първия мач от програмата на 15-ия кръг в Бундеслигата. Домакините нямаха победа в последните си шест шампионатни срещи. Срещу Кайзерслаутерн я постигнаха благодарение на автогола на Кристиан Тиферт в 48-ата минута.

Българският нападател Илиян Мицански бе резерва за гостите, като се появи в игра в 87-ата минута на мястото на Иво Иличевич.

Във временното класиране на Бундеслигата Кайзерслаутерн заема 12-ото място със 17 точки, а 13-и също с толкова е Санкт Паули. /БЛИЦ

Борусия (Мьонхенгладбах) - Хановер
Баланс: 40 мача, 21 победи за Борусия (Мьонхенгладбах), 8 равенства, 11 победи за Хановер

Байер (Леверкузен) - Кьолн Евроспорт 2 България
Баланс: 50 мача, 18 победи за Байер (Леверкузен), 21 равенства, 11 победи за Кьолн

На 5 декември (неделя) от 18:30 часа
Нюрнберг - Борусия (Дортмунд) Евроспорт 2 България
Баланс: 56 мача, 13 победи за Нюрнберг, 17 равенства, 26 победи за Борусия (Дортмунд)