Натиреният от "Левски" Илиян Йорданов започна със загуба престоя си в Турция, разбра БЛИЦ.

25-годишното крило беше титуляр за новия си отбор Денизлиспор, който обаче допусна тежко домакинско поражение - 0:4 от Букаспор. Двубоят беше от 24-ия кръг на втора турска дивизия, а Йорданов беше заменен още в началото на второто полувреме. След загубата Денизлиспор е на 14-ото място с 22 точки.

Преди дни пловдивчанинът, минал през "Ботев" и Локомотив, подписа с клуба от Денизли, където преди време игра друг бивш футболист на "Левски" - Емил Ангелов-Бабангида. Йорданов обаче едва ли ще иска да си спомня за дебюта с екипа на турския тим, като за едно полувреме на терена така и не успя да направи нещо запомнящо се.

В друг мач от 24-ия кръг Болуспор с Даниел Златков и Николай Димитров падна у дома с 0:1 от Балъкесирспор. Бившият защитник на Славия игра 90 минути, докато Хичо влезе на смяна за отбора от Болу, който продължава да се срива и вече е чак на 15-ото място с 21 точки.