Филипо Индзаги дебютира с успех начело на Милан, който победи тима от четвърта дивизия Ренате с 2:0 в първата контрола от лятната подготовка на „росонерите”.

Стефан Ел Шаарави даде аванс на гранда от Милано в 24-ата минута, когато получи пас от Кристиан Дзакардо по земя и стреля. Топката първо се удари в гредата, но при добавката Фараона не сгреши за 1:0.

След почивката в 55-ата минута плеймейкърът Рикардо Сапонара удвои с красиво попадение. Той пое топката на гърди и с хубав удав оформи крайното 2:0.

Дебют в центъра на защитата на Милан направи Алекс, а триото в атаката на тима бе Нианг, Джампаоло Пацини и Ел Шаарави.

Съставът на Милан: Габриел, Дзакардо, Бонера, Алекс, Констант, Поли, Пичиночи, Сапонара, Нианг, Пацини, Ел Шаарауи
Резерви: Агаци, Гори, Робиньо, Рами, Албертаци, Мастали, Бенедичич, Ди Молфета, Модич, Симич, Мастур