Интер надви РБ Залцбург с 4:3 в зрелищна контрола на стадиона на австрийския шампион. Домакините пропуснаха две дузпи под проливния дъжд.

Още в петата минута Карим Конате пропусна дузпа, след като стреля покрай вратата. Само минута по-късно нападателят се реваншира и все пак откри резултата. В 9-ата минута обаче неговият съотборник Страхиня Павлович си отбеляза автогол. “Нерадзурите” завършиха пълния обрат в 25-ата минута чрез попадение на Стефан де Фрай. Десет минути по-късно Конате възстанови равенството, но още в 43-ата Хоакин Кореа върна преднината на Интер.

Малко след почивката Самсон Байду направи резултата 3:3. В 69-ата минута австрийците можеха да поведат, но Роко Шимич стреля неточно от бялата точка. В последната минута на редовното врем резервата Стефано Сенси отбеляза победния гол за италианския отбор.