Зрелищен гол на Майкон и попадение на Самуел Ето`о в добавеното време донесоха на Интер победата с 2:0 над Ювентус в мач от 34 кръг на Серия „А”.

Майкон овладя топката с коляно и я чукна два пъти във въздуха, за да преодолее противник и след това с воле я прати във вратата за 1:0 в 75-ата минута.

Ювентус игра близо час с човек по-малко заради червения картон на Мохамед Сисоко в 37-ата минута. Крайният резултат бе оформен от Ето`о в добавеното време, когато засече ниско центриране на Съли Мунтари.

С този успех Интер събра 70 точки и временно излезе на първо място в класирането на Серия „А”. Рома, в момента с 68 точки, може да се върне начело на таблицата, ако в неделя спечели градското дерби с Лацио./БЛИЦ