Интер продължава с издънките в Серия "А", след като в мач от 30-ия кръг "нерадзурите" завършиха 1:1 с Фиорентина у дома.

"Виолетовите" организираха добра атака в 21-ата минута, но ударът на Гонсалес беше блокиран от бранител на Интер.  Един Джеко пропусна отлична възможност в 37-ата минута, но ударът му беше спасен от вратаря на гостите.

Фиорентина откри резултата в 50-ата минута, след като пас на Гонсалес намери отлично Лукас Торейра и той не сбърка. Тимът от Милано реагира като ужилен и възстанови равенството само пет минути по-късно чрез Дъмфрис, който засече пас на Перишич.

В 65-ата минута реферът отсъди дузпа за домакините, но след преглед със системата ВАР я отмени. До края на мача Интер сътвори няколко опасности пред вратата на "виолетовите", но в края на мача тимът от Флоренция пропусна да спечели двубоя, след като Ханданович спаси опасен удар.

След това реми Интер заема третото място с 60 точки, а Фиорентина е на 8-ото с 47.