Шампионът на Италия Интер загуби първи точки през новата година. Възпитаниците на Жозе Моуриньо стигнаха едва до равенството като гост на Бари – 2:2. „Нерадзурите” бяха близо и до загубата, но все пак съумяха да стигнат до равенството, след като губеха в резултата с 0:2.

Домакините поведоха с 2:0 само в рамките на три минути. В 60-ата Барето реализира дузпа за 1:0, а само три минути по-късно отново той трябваше да застане зад топката при нов наказателен удар. И при втория си изстрел Барето не сгреши – 2:0 за Бари.

Въпреки комфортната преднина, футболистите на Бари не успяха да я запазят и да се поздравят с трите точки. В 69-ата минута новото попълнение на Интер Горан Пандев реализира първия си гол с фланелката на „нерадзурите”, а Милито оформи крайното 2:2 с точен удар отново от бялата точка./БЛИЦ