Интер и Чезена завършиха изненадващо 1:1 в среща от 27-ия кръг на италианската Серия "А". "Нерадзурите" бяха по-активни, но и пропуснаха един куп чисти положения. Гостите поведоха с гол на Грегори Дефрел в 30-ата минута, който прехвърли вратаря Ханданович. В 48-ата Родриго Паласио изравни. Нападателят засече отблизо остро центиране на Икарди за 1:1.

Неприятностите за треньора на домакините Роберто Манчини се увеличиха, след като още в 24-ата минута Джердан Шакири получи контузия и трябваше да напусне терена, а на негово място влезе Матео Ковачич. След почивката травма получи и Додо, заменен принудително от Давиде Сантон.

В 55-ата минута страхотен шут на Лукас Подолски се отби от напречната греда. Малко покъсно германецът отблизо изпрати топката в ръцете на стража Никола Леали.

Интер е седми във временното класиране с 37 точки. Чезена е 19-и с 21 т.

Каляри - Емполи 1:1
1:0 Жоао Педро (20), 1:1 Матиас Векино (90+3)
15.03.15
16:30 ч.
Сасуоло - Парма 4:1
1:0 Никола Сансоне (24), 1:1 Анди Лила (26), 2:1  Никола Сансоне (36), 3:1 Доменико Берарди (51 - дузпа), 4:1 Симоне Мисироли (65)