Трансферна цел на ЦСКА заби 8 гола в един мач в Холандия. Става въпрос за нападателя на Спарта (Ротердам) Йохан Воскамп. Той бе желан от “червените” през лятото като резервен вариант на ирландеца Килиан Шеридън. Ако таранът на Селтик не бе пристигнал в ЦСКА, Воскамп щеше да се озове в Борисовата градина. Воскамп заби 8 попадения с екипа на новия си тим – Спарта (Ротердам), при победата с 12:1 над Омниуърлд в мач от втора дивизия на първенството на Холандия.

Воскамп направи 1:0 още в 5-ата минута, след което съотборникът му Кнол вкара за 2:0 от дузпа. Между 19-ата и 48-ата минута Воскамп наниза 5 гола за 7:0. Отново той бе точен за 9:0 и 12:0. Гостите стигнаха до почетния гол в 82-ата минута.

През изминалия сезон Воскамп игра в Хелмонд Спорт, за който реализира 22 гола в 33 мача./БЛИЦ