ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Манчестър Сити се класира за 1/8-финалите на ФА къп след победа с 1:0 като гост над Тотнъм и продължава защитата на трофея.

Успехът идва след исторически първи гол за "гражданите" на "Тотнъм Хоспър Стейдиъм", дело на Нейтън Аке, при който останаха съмнения за нарушение срещу вратаря.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Гол на Манчестър Сити беше отменен в петата минута. Фил Фодън стреля, Викарио отрази, а Оскар Боб довкара топката във вратата. Първоначално попадението бе отменено поради засада, а накрая решението бе потвърдено с ВАР.

Минути след почивката Хулиан Алварес пропусна от добра позиция, след като ударът му бе блокиран от бранител.

Гостите от Манчестър упражниха натиск в последните минути, но Бернардо Силва, Кевин де Бройнеи Жереми Доку пропиляха страхотни положения.

Две минути преди края Кевин де Бройне изпълни корнер, Викарио не изби добре с човек пред себе си, а Нейтън Аке се възползва и довкара топката във вратата. Домакините поискаха нарушение срещу вратаря, но реферът Пол Тиърни посочи центъра, а решението му бе потвърдено и от ВАР - 1:0. Попадението логично предизвика много дискусии.