Българският национал Иван Иванов записа официално дебюта си и игра цял мач за сръбския шампион Партизан, който разби у дома в Белград македонския първенец Шкендия с 4:0 в първа среща между двата тима от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Още в 10-ата минута гостите получиха дузпа за игра с ръка на Стефан Бабович в наказателното поле, но Владимир Стойкович спаси удара на Хасани. През първото полувреме „гробарите” не успяха да пробият отбраната на гостите, но почти веднага след почивката в 48-ата минута Звонимир Вукич откри резултата за 1:0. Новото бразилско попълнение на Партизан - Едуардо, вкара за 2:0 в 57-ата минута, а крайният резултат бе оформен след индивидуален пробив на Марко Шчепович в 73-ата и автогол на Емини в 76-ата минута.

До края на мача не паднаха нови попадение, но и тези 4 гола са достатъчни на Партизан да мисли вече за следващата фаза. Реваншът в Скопие е следващия вторник.