Българският национал Иван Иванов игра цял мач за Партизан и получи жълт картон при разгромния успех с 4:0 в гостуването на аутсайдера Борча. Срещата бе отложена от 16-ия кръг на сръбското първенство.

Неманя Койч откри резултата още в 8-ата минута, като това бе първи гол за него във втория му мач с екипа на Партизан след трансфера от Рад (Белград). В 29-ата минута Иван Иванов получи жълт картон, а в 35-ата неговият съотборник Александър Митрович покачи на 2:0. В 63-ата минута Койч реализира и второ попадение за класическото 3:0. Дарко Брашанац оформи крайното 4:0 в полза на „гробарите“ в 75-ата минута.

След победата си Партизан събра 43 точки и има 8 аванс на върха пред втория Цървена звезда и 9 пред третия Войводина. Борча е на 14-о място с 14 точки и само на една от опасната зона.