Българският национал Иван Иванов игра цял мач за Партизан при домакинската победа срещу Войводина (Нови Сад) с 4:1 в среща от 22-ия кръг на сръбското първенство.

Изненадващо Войводина поведе в резултата, след като в 30-ата минута Шкулетич бе точен за 0:1. „Гробарите” не можаха да изравнят до края на първата част, но след почивката обърнаха и разгромиха своя съперник. В 57-ата минута Томич изравни за 1:1, а пет минути по-късно гостите оставиха с човек по-малко заради червен картон на Мойсов. В 66-ата минута Вукич вкара за пълния обрат – 2:1. Последва червен картон и за Вукчевич, за да доиграе Войводина мача с 9 човека. В 87-ата минута Волков бе точен за 3:1, а в последната 90-а минута Вукич оформи крайното 4:1.

След успеха си Партизан остава лидер във временното класиране с 59 точки, като има 8 повече от втория Цървена звезда. Войводина заема трета позиция с 39 пункта.