Българският национал Иван Иванов игра цял мач за Партизан при равенството 1:1 като гост на Шамрок Роувърс в Ейре. Така сръбският гранд е все по-близо до групите на Лига Европа.

Иван Иванов и съотборниците му контролираха играта през по-голямата част от двубоя и само могат да съжаляват, че не си тръгнаха с победата. Вратарят на Шамрок Роувърс Райън Томпсън на няколко пъти спаси сигурни попадения в мрежата си.

Единственият гол във вратата на домакините падна в 14-ата минута, когато точен беше Неманя Томич. Шамрок Роувърс се добра до равенството с попадение на Гари Маккейб в 81-ата.

Очакванията са на реванша в Белград следващия четвъртък Партизан да не срещне сериозна съпротива и да се класира в груповата фаза на Лига Европа. /БЛИЦ