Българският национал Иван Иванов изигра поредния си силен мач за Партизан и дори вкара гол. Русия се разписа при победата с убедителното 5:0 над Слобода Ужице. Това е четвърти гол за българина от началото на сезона. Родният защитник има попадения и в Шампионската лига и Лига Европа.

Иван Иванов вкара в 77-ата минута за 4:0. След корнер, изпълнен от Неманя Томич, Милкович засече с глава към вратата, но топката се отклони, и българският бранител реагира най-добре, пращайки я в мрежата от близко разстояние.

Преди това Лазар Маркович в 20-ата и Никола Нинкович в 39-ата дадоха добра преднина за Партизан на почивката. Стефан Шчепович се разписа в 68-ата за 3:0, след което дойде и мигът на Иван Иванов. За крайното 5:0 отново се разписа Шчепович.

След убедителната победа Партизан е на върха в Сърбия с 15 точки, на 1 пред Рад, и на 2 пред Цървена звезда и Ягодина.