Българският национал Иван Иванов записа пълни 90 минути за новия си тим Партизан (Белград) в контролна среща с Петржалка - 6:0. Бранителят се представи на добро ниво и дори се включваше в атаките на тима си.

Резултатът в мача бе открит от Едуардо в 22-ата минута, а автогол на Моравчик удрои преднината на сърбите. Отново Едуардо направи резултата класически в 37-ата минута, а останалите три гола паднаха след почивката и бяха дело на Нинкович в 78-ата, Йованович в 89-ата и отново Нинкович в 90-ата минута.

Това бе последната контрола на Партизан от подготовката в Австрия, а само след десет дни тимът стартира участието си в квалификациите за Шампионската лига. Първият им двубой от турнира е срещу Македонския Шкендия от втория предварителен кръг.