Българският национал Иван Иванов игра цял мач за Партизан при победата с 2:0 над Хайдук (Кула) в мач от 5 кръг на сръбската Суперлига, като това бе първата загуба за гостите от началото на сезона.

И двете попадения в мача бяха реализирани от Неманя Томич, който се разписа в 10-ата и 47-ата минути. Първото попадение падна след изпълнение на фаул, Томич стреля от 25 метра, топката се отби в стената и излъга вратаря Боян Брач.

В 47-ата минута минуто Томич бе точен след центриране на Лазар Маркович, който направи чудесен пробив по дясното крило. Единственото чисто положение за Хайдук бе в 73-ата минута, но вратарят на Партизан Стойкович отби удара на Сеад Хаджибулич.

С този успех “черно-белите” излязоха начело в класирането с 12 точки. Със същия актив са Цървена звезда и Хайдук (Кула), но Партизан е по-добра голова разлика./БЛИЦ