Българският нападател Иван Цветков се разписа за Хазар Ленкоран при домакинската загуба с 1:2 от Габала в мач от 24 кръг на първенството на Азербайджан.

Цветков даде аванс на тима си в 22-ата минута, когато се разписа с прехвърлящ удар. Това бе неговият 14-и гол от началото на сезона и се изравни в челото голмайсторската листа с Валтер от Интер (Баку).

Гостите стигнаха до победата чрез обрат и два гола в последните 10 минути на мача. Първо Апциаури изравни в 82-ата, а 2 минути по-късно Анатолий Остап бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Керимов.

След този кръг Хазар Ленкоран е на четвърто място в класирането с 47 точки, докато Габала е 9-и с 33. Лидер е ФК Баку с 56 точки, пред Интер (Баку) с 55 и Симург с 50./БЛИЦ