Българският вратар Димитър Иванков пази цял мач за Бурсаспор при изненадващата загуба у дома с 2:3 от Анталиаспор. Мачът бе от 28-ия кръг на Суперлигата в Турция.

За Бурсаспор това бе пети пореден двубой без успех. Така Иванков и съотборниците му вече сериозно изостават от лидера Трабзонспор, който е с 63 точки и мач по-малко. Бурса е на 3-ото място с 52, вторият Фенербахче има 61 точки.

Тимът на Иванков поведе в резултата в 45-ата минута, когато точен бе Жози Алтидор с глава.
В 58-ата Угур Инсман изравни за 1:1. В 64-ата минута Кени Милър вкара петото си попадение за Бурса от началото на сезона и отново изведе домакините напред - 2:1. Три минути по-късно обаче Некати Атес изравни за 2:2. Крайното 3:2 за гостите оформи Инсман в 74-ата минута. /БЛИЦ